HLINÍKOVÉ DVERE

 

systém Ponzio PE 68 HI a Ponzio PE 78 HI

 

 

 

Hliníkové vchodové dvere získavajú čoraz širšie uplatnenie nielen v občianskej výstavbe ale aj v bytových a v rodinných domoch. Stali sa obľúbeným materiálom pre svoje vynikajúce statické vlastnosti, funkčnosť a moderný dizajn.

 

Naša firma ponúka kvalitný systém PE 68 HI a PE 78 HI, systém s prerušeným tepelným mostom, s tepelnoizolačnými vložkami na zvýšenie tepelnoizolačných vlastností rámu. Vhodné sú pre konštrukcie dverí, okien a zasklených stien.

 

Technická špecifikácia: hĺbka zabudovania je 68 mm,, resp. 78 mm, zasklievanie dvojsklom alebo trojsklom (24 až 52mm). Tepelnoizolačná vlastnosť hotového výrobku je zvýšená zateplením hliníkového rámu dverí a okien.

 

Zdvično-posuvný systém Ponzio SL 1600 TT moderný systém na vytvorenie konštrukcií veľkých rozmerov, bezbariérové. Dvojkoľajnicový rám má stavebnú hĺbku 160mm. Systém je vytvorený na vonkajšie použitie.

Povrchová úprava materiálu sa prevádza podľa požiadavky zákazníka: striekaním podľa vzorkovníka RAL alebo lamináciou podľa výberu farby-RENOLIT fóliou.

 

                Výplne dverí do rodinných domov v ponuke máme dverné výplne klasické, ale 
                samozrejme aj moderné, ktoré zodpovedajú dnešným trendom. 
 
                 Prezrite si katalógy dverných výplní on-line:
 

                 katalóg dverných výplní perito hliníkových a epoxidových serie GFK

                 katalóg exkluzívnych hliníkových dverných výplní perito

 

 

 


 

 

KVALITNÉ VÝROBKY  A  PRECÍZNA MONTÁŽ

TERAZ ZA UVÁDZACIE CENY

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu on-line